2024.03.28. - Gedeon, Johanna

Pilis Cross Country Club

Pilis Cross Country ClubA Pilis Cross Country Club bemutatkozása: Pest megye és az ország mára egyik legjelentősebb hegyikerékpáros egyesületét a Pilis Cross Country Club-ot 1995-ben alapítottuk Pilisvörösváron, 10 taggal. Célunk akkor a helyi és Pilisvörösvár környéki kerékpárosok összefogása, valamint a hegyikerékpáros versenyeken való közös részvétel volt. Az első három évben taglétszámunk 30 fölé emelkedett. Amatőr versenyzőinket leginkább a versenyeken való részvétel, az azzal járó izgalom, és kevésbé az eredményesség motiválta.
bohócdoktor szja 1% felajánlás

Adó 1% felajánlással a Bohócdoktorokért!

Adóbevalláskor 1%-hoz az adószám: 18472273-1-06

Három évvel később az egyesület eredmény centrikus irányultságú lett, több profi sportoló tagunk volt, akik az Országos Bajnokságokon és a Magyar Kupa versenyeken is bajnokok lettek a különböző életkori kategóriákban.

Célunk a jövőben, továbbra is a jelenleg eredményes és folyamatos fejlődési lehetőséget biztosító utánpótlás nevelés, valamint az olimpiai műhelyünkből az elit mezőny legjobbjainak kinevelése. Természetesen reménykedünk benne, hogy nemcsak hazánk, hanem egyesületünk képviselőjeként állhatnak majd fel a dobogó legfelső fokára!

A Pilis Cross Country Club részére az adó 1% felajánláshoz az adószám: 18670213-1-13

Adó 1% felajánlása-felhasználása kapcsán további információ: Pilis Cross Country Club

Ne hagyja elveszni az "adóegyszázalék" forintokat, támogatása életeket menthet!